Adresa

L. B. Schneidera 414/2, Č. Budějovice

E-mail

info@petra-rusnakova.cz

Telefon

724 535 021

Odborné metody, které používám

Odborné metody, které používám, poskytují efektivní řešení – být tím, kým všichni chceme být – ZDRAVÝM A ÚSPĚŠNÝM ČLOVĚKEM

Z čeho vycházejí, na jakém základě byly vytvořeny?

„Díky novým objevům kvantové fyziky, kvantové biologie, moderní matematiky a epigenetiky se stále důrazněji dostává do popředí názor, že je to síla našich vlastních přesvědčení, která nám umožní stát se tím, kým věříme, že se staneme: od zdraví po nemoc, přes odolnost imunitního systému, hospodaření s hormony, vlastní léčivé síly až po schopnost být šťastnými.

Opravdové hranice existují jen v naší hlavě. Jinak se před námi rozprostírá říše neomezených možností. A je úžasné, že s tímto tvrzením už nejsme odkázáni jen sami na svou víru a domněnky, protože teď je to doloženo i potvrzeno ze strany vědy, která naše mínění posílí a podpoří.

Výzkumy dokonce ukazují, že svými přesvědčeními ovlivňujeme nejen svůj vlastní život, nýbrž také celé naše okolí. Prostřednictvím síly našich myšlenek a pocitů můžeme ve svém životě provést všechny změny, které si přejeme.

S novým přístupem můžeme dokonce změnit i naši DNA, povzbudit vlastní léčebné schopnosti, vdechnout našemu životu štěstí a radost a dosáhnout všeho, co se nám zdá možné..“

Dovolila jsem si použít úryvek z knihy Zákon rezonance od Pierre Franckha, kde můžete najít další zajímavé informace o nových objevech moderní vědy a jak je využít ve svém životě.

Některé záležitosti nelze změnit změnou myšlení a silou vůle, protože jsou vepsané v našem energetickém systému – hluboko zakořeněné v nervové soustavě – naše neuroasociace. 95 % našeho veškerého každodenního konání – to jak reagujeme, jak se rozhodujeme, dle čeho si volíme a také čemu se vyhýbáme…atd. – je řízeno podvědomou myslí, podvědomými programy, obrazy a především prožitky s nimi spojenými. Rozhodující je návyk a představivost. 

Přišla paní, že nemůže 7 let otěhotnět. Vytestovaly jsme věk příčiny mezi osmým a devátým rokem jejího života. Tenkrát si často hrávala na chalupě se svojí kamarádkou na maminky, vozily kočárky a staraly se o své „děti“. Jednou však přijela s rodiči a sháněla se po kamarádce, ta nikde. Dozvěděla se, že ji přejel vlak, že umřela. Ten šok, ta bolest, už spolu nikdy nebudeme vozit kočárek. To vše zůstalo zaseklé a stále živé v jejím podvědomí. Všechny ty pocity klientka během odbloku uvolnila, všechno to potlačené emoční napětí. Změnila svůj vnitřní obraz, prožitek z té doby – přála si opět vozit kočárek s kamarádkou, prožila to uspokojení, ten kamarádčin hlas, ten společný smích, tu vůni miminka, tu radost, ten krásný pohodový letní den. Vše jsme vložily do energetické Matrice – vzoru pro podvědomé reakce. A co myslíte, jak to vše dopadlo? Po dvou měsících jsem se dozvěděla, že je těhotná !!

Metody, které zde představuji, pomáhají, aby člověk cítil to, po čem touží, mění vibrace celého lidského organismu – mění naše neuroasociace – podvědomé obrazy a emoční reakce.

Metody nabízejí klíč k tomu, jak najít potlačená místa v naší psychice, která nám berou tolik síly. Díky těmto metodám lze vstoupit do energetických slitin traumat, negativních prožitků a závěrů, které jsme si vytvořili na základě neúspěchů a následně rozplést a uvolnit tyto blokády, nahradit je prožitkem novým, který nás bude podporovat. Poté se dostanete mimo energii bloku, jako byste sundali brýle se zabarvenými skly a viděli svět reálně, pak teprve ve svém vědomí poznáváte v čem jste žili, jakým způsobem to ovlivnilo vaše prožívání, jednání ve společnosti a můžete v klidu jednoduše udělat změnu, změnit přesvědčení, zvolit pro sebe adekvátní reakci, jednání, naladit se na svou vnitřní podstatu a nechat se jí vést.

Každé odblokování je jiné jedinečné, každý máme jiné potřeby. Někdy jde o detektivní práci. To co se nám nelíbí, umí náš systém dokonale maskovat a tak to nevnímáme, potlačujeme emoční bolest tak dlouho, až se ozve naše tělo nějakou nemocí. Pokud máte zážitky, které byste raději neprožili, přijďte, uvolníme z nich emoční náboj, je to výborná prevence. Mohu vám pomoci rozplést to tajemství, které vás drží v neúspěchu, sabotuje vás, objevit váš skrytý potenciál.

Chcete zvládat emoce?

Jednoduchý návod vám pomůže uvolnit ze sevření nepříjemných emocí, bolestí, strachů.

Stáhnětě si manuál k EFT zcela zdarma.

Dvě varianty formátu jak pro PC nebo tisk či pro prohlížení na mobilu. Obě varianty vám přijdou do e-mailové schránky.

Stačí jen vyplnit a odeslat formulář.

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Kdo jsou vysoce citliví lidé? Vnímáte svět intenzivněji než většina lidí? Všímáte si detailů, které ostatním uniknou? Silně prožíváte emoce a vnímáte nálady druhých? Pokud ano, je pravděpodobné, že patříte mezi vysoce citlivé osoby (VCL). Hlavní znaky VCL: Zvýšená...

Jak na prokrastinaci?  Geniální postup, který vás hned rozpohybuje :-)

Jak na prokrastinaci? Geniální postup, který vás hned rozpohybuje 🙂

Prokrastinuju, prokrastinuješ, prokrastinujeme...a kdo ne?! Prokrastinace, neboli chronické odkládání úkolů a povinností na pozdější dobu, je běžný problém, se kterým se potýká mnoho lidí. Může se projevovat různě, například: Odkládání důležitých úkolů: Místo práce na...