Adresa

L. B. Schneidera 414/2, Č. Budějovice

E-mail

info@petra-rusnakova.cz

Telefon

724 535 021

Můj příběh, jak jsem se dostala k EFT – Byl to pro mě zázrak a stále je!

Po porodu mého syna mě ovládl šílený strach, strach o dítě, že mu ublížím. Bylo to tak silné!

Všechnu tu péči o něj jsem vykonávala s vypětím všech sil. Chtěla jsem ho zahalit láskou, hýčkat si ho a nešlo to! Dělala jsem všechno možné, abych se strachu zbavila. Různé terapie, esence, léky jsem nebrala. Vše pomohlo jen na krátkou dobu. Ale stále jsem věřila, že to překonám, zvládnu.

Čistou náhodou jsem na internetu objevila Manuál k Technikám Emoční Svobody – Emotional Freeddom Techniques EFT – stručný manuál od Gary Craiga, tvůrce metody. Přečetla si ho. Protože strach byl téměř stále se mnou, začala jsem ťukat na meridiánové body, podle návodu. Ťukala a ťukala a přitom pozorovala svůj pocit a strach se začal snižovat, pomalu ustával, byl to pro mě zázrak! Byla jsem tak šťastná! Kdykoli se strach znovu ozval, neváhala jsem a ťukala na body neustále. Když jsem byla ve společnosti, ťukala jsem, aby to nikdo neviděl.

Strachu jsem se postupně úplně zbavila! Opravdu zázrak!
Byl to pro mě zázrak dvojnásobný! Už tenkrát jsem měla svoji kineziologickou praxi. Okamžitě jsem začala jednoduchý postup EFT využívat při odblokováních s klienty. Do roka jsem absolvovala všechny kurzy EFT u Marty Noskové u mezinárodní organizace AAMET.

Všechny postupy a techniky vyzkoušela na sobě. Byla jsem nadšená, jaký nástroj jsem získala, jaké změny v lidském prožívání jsou možné. 

Princip EFT je tak jednoduchý! Umožňuje přijímat emoce, události, ostatní lidi, takové jací jsou. Vše pozorovat a díky neustálému energetickému korigování trvale osvobozovat od stresujícího emočního náboje.

Nejen že si ulevíte od nepříjemných emocí, fyzických potíží, osvobodíte se od svazujících přesvědčení, nežádoucích způsobů chování, ale i získáte více sebevědomí, energie, nadšení do života. Naučíte se vnímat sebe, žít v souladu sama se sebou, získáte odvahu podle toho jednat. Je spousta metod, které můžete pro tento účel využít.

EFT je pro mě nejjednodušší, nejúčinnější a nejpraktičtější.

Jsem tak nadšená EFT, je to živá metoda, která mě neustále překvapuje možnostmi využití.

EFT využívám při pomoci svým klientům při osobních konzultacích, ale také EFT učím.

Miluji předávat zkušenosti s EFT druhým. Tímto vás zvu na kurzy EFT, které jsou certifikované, obsah a skripta dle mezinárodních stanov a metodiky, obsahují i doporučení z mé praxe, prvky techniky Matrix Reimprintink, techniky Časové osy.

Aktuální vypsané termíny pro kurzy najdete ZDE:

Chcete zvládat emoce?

Jednoduchý návod vám pomůže uvolnit ze sevření nepříjemných emocí, bolestí, strachů.

Stáhnětě si manuál k EFT zcela zdarma.

Dvě varianty formátu jak pro PC nebo tisk či pro prohlížení na mobilu. Obě varianty vám přijdou do e-mailové schránky.

Stačí jen vyplnit a odeslat formulář.

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Kdo jsou vysoce citliví lidé? Vnímáte svět intenzivněji než většina lidí? Všímáte si detailů, které ostatním uniknou? Silně prožíváte emoce a vnímáte nálady druhých? Pokud ano, je pravděpodobné, že patříte mezi vysoce citlivé osoby (VCL). Hlavní znaky VCL: Zvýšená...

Jak na prokrastinaci?  Geniální postup, který vás hned rozpohybuje :-)

Jak na prokrastinaci? Geniální postup, který vás hned rozpohybuje 🙂

Prokrastinuju, prokrastinuješ, prokrastinujeme...a kdo ne?! Prokrastinace, neboli chronické odkládání úkolů a povinností na pozdější dobu, je běžný problém, se kterým se potýká mnoho lidí. Může se projevovat různě, například: Odkládání důležitých úkolů: Místo práce na...

Jak zvýšit své sebevědomí?   7 praktických tipů, jak na to!

Jak zvýšit své sebevědomí? 7 praktických tipů, jak na to!

Nízké sebevědomíNízké sebevědomí je stav mysli, kdy se člověk cítí neadekvátní, nejistý a nemá dostatek víry ve své schopnosti a hodnotu. Lidé s nízkým sebevědomím se můžou potýkat s: Negativním sebehodnocením - Často se kritizují, znevažují své úspěchy a zaměřují se...