Adresa

L. B. Schneidera 414/2, Č. Budějovice

E-mail

info@petra-rusnakova.cz

Telefon

724 535 021

Překračování svých hranic

Překračování zón pohodlí, překonávání svých hranic. Jedna legrační ukázka z mé praxe, která vám to názorně představí, je tu:

Jednou za mnou přišla kamarádka, že potřebuje odblokovat. Trénuje na závody v běhu a jakmile zrychlí, přepadne ji strach a nedokáže se ho zbavit.

Byla zoufalá, tolik času a energie věnovala přípravě a teď tohle. Potřebovala rychlou pomoc! Požádala jsem ji, aby se na svůj strach naladila, aby si to přesně představila, jak to probíhá, když začne zrychlovat, aby si uvědomila, kde v těle strach cítí. Jemným poklepem na meridiánové body jsme intenzitu pocitu upravily do úrovně, kdy podvědomí snadno vynáší vzpomínky. Zeptala jsem se: „Kdy prvně jsi to takhle cítila?“ „To vím naprosto přesně,“ řekla, „když jsem byla malá, utíkala jsem před kohoutem, ten mě přeletěl přes hlavu a zasekl se mi drápy do trička.“ „Co by té malé Pavle tenkrát pomohlo, aby se strachu zbavila?“ „No, zakroutila by mu krkem, ale to je terapie?“ Zasmály jsme se. „Tak ať to ta malá udělá.“ Pavla to udělala. „A teď už může běžet? Jde to?“ „No ano, to je úžasné…“...běžela ve své představě jako vítr, bez jakékoli námahy, cítila to tak intenzivně a živě, jako by se to právě dělo….Vedla jsem ji, aby si tento prožitek leto-běhu vložila přes své srdce do energetické Matrice a tím nahradila pocit strachu.
Za týden po odblokování mi volala, že překonala svůj osobní rekord…….
PŘIJĎTE, UVOLNÍME, CO VÁM BRÁNÍ V „LETU“ !!

 

Chcete zvládat emoce?

Jednoduchý návod vám pomůže uvolnit ze sevření nepříjemných emocí, bolestí, strachů.

Stáhnětě si manuál k EFT zcela zdarma.

Dvě varianty formátu jak pro PC nebo tisk či pro prohlížení na mobilu. Obě varianty vám přijdou do e-mailové schránky.

Stačí jen vyplnit a odeslat formulář.

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Kdo jsou vysoce citliví lidé? Vnímáte svět intenzivněji než většina lidí? Všímáte si detailů, které ostatním uniknou? Silně prožíváte emoce a vnímáte nálady druhých? Pokud ano, je pravděpodobné, že patříte mezi vysoce citlivé osoby (VCL). Hlavní znaky VCL: Zvýšená...

Jak na prokrastinaci?  Geniální postup, který vás hned rozpohybuje :-)

Jak na prokrastinaci? Geniální postup, který vás hned rozpohybuje 🙂

Prokrastinuju, prokrastinuješ, prokrastinujeme...a kdo ne?! Prokrastinace, neboli chronické odkládání úkolů a povinností na pozdější dobu, je běžný problém, se kterým se potýká mnoho lidí. Může se projevovat různě, například: Odkládání důležitých úkolů: Místo práce na...