Adresa

L. B. Schneidera 414/2, Č. Budějovice

E-mail

info@petra-rusnakova.cz

Telefon

724 535 021

Jak obnovit zdraví svého těla?!

Každý chce mít zdravé tělo, ten geniální dopravní prostředek v našem pozemském světě. Je pravda, že  to někdy bereme jako samozřejmost, ale ouha, když se něco porouchá. Stačí takový menší úraz, výron kotníku, migréna, bolesti zad, nepříjemný ekzém a to už si uvědomujeme:

„Jeee, kéž bych byl zdravý!“

Jak může odblokování pomoci? Jednoduše.

Objevíme příčinu ne-moci, situaci, která byla tak nepříjemná, že jsme ji zasunuli (popřeli) hluboko do podvědomí. Objevíme ten příběh, a postupně uvolníme všechny emoce a myšlenky, co příběh rozehrál. Budete najednou ve svém klidu, středu, v kontaktu se svou moudrostí a zvolíte si, jak to vyřešit, jak se k situaci nově postavit a to se pak automaticky promítne do života a vašemu tělu se uleví.

Pojďme se podívat na odblokování častých migrén, které paní Alenku trápily řadu let.:

Objevily jsme příběh, na který dávno zapomněla:

Jako šestiletá měla na starost svého čtyřletého brášku, vypravovala ho a vodila každé ráno do školky. Víte, co dovede takový malý kluk, když se mu nechce vstávat, nechce se mu jít pryč z domu a hlavně se mu nechce poslouchat ségru?! Pro Alču to byl každodenní stres, přimět ho k následování. Totální bezmoc, zoufalství. Nevěděla, jak to udělat a musela. Vstoupily jsme do emocí a uvolnily je. V klidu pak přišlo řešení: „Na to nemám, nemůžu to dělat, řeknu mamce.“ Uvolnily jsme i všechny vnitřní bariéry, aby to doopravdy mohla mamince říct, že to dělat nebude.

To byla pak svoboda pro malou, úleva a hlavně možnost soustředit se sama na sebe, na školu, na legraci s kamarády. Vše Alenka procítila, že se o brášku postará mamka, zařídí to jinak.  Když je odblok u konce, klient se zamýšlí, jak se změní jeho život. Alence pak došlo, jak přebírá zodpovědnost za druhé, že na sebe bere automaticky takové úkoly za jiné, které nemůže zvládnout. Měla teď v sobě sílu říct: „NE! Tohle dělat nebudu, to je tvoje, to udělej ty.“ A migrény zmizely, postačil jeden odblok.

I lehké zdravotní potíže dokáží člověka potrápit, co pak vážnější diagnózy, život ohrožující stavy těla,  kdy ne-moc převrátí život naruby. Ten nečekaný šok z diagnózy. Bolest těla, nepříjemné vjemy, které nenechávají člověka v klidu. Myšlenky, pochyby: „Uzdravím se?“ Všechny možné strachy se zaktivují: Co mě čeká?! Co rodina?! Práce?! Horečnaté stavy mysli, které nedovolí se v klidu vyspat. Co ty léky? Mám je jíst? Co vedlejší účinky? Mám podstoupit operaci, a další procedury?  Člověk se potřebuje rozhodnout, ale jak, když je plný rozporů?!

Jak odblokování tady pomáhá?

Uvolňujeme všechny strachy, stresy, vnitřní konflikty a samozřejmě příčiny vzniku ne-moci.

Aby se ulevilo od bolesti a jiných nepříjemných vjemů na těle.

Aby mohl člověk cítit klid, mohl spát, čerpat sílu potřebnou pro uzdravení.

Aby se mohl rozhodnout v klidu a s plným vědomím, jakou proceduru podstoupí, jaký způsob léčení je pro něho ten nejlepší –  člověk je pak celkově v souladu s vlastním rozhodnutím.

Aby se vedlejší účinky léků, léčebných procedur eliminovaly a pokud možno vůbec nebyly a člověk si z toho vzal jen to dobré.

Aby si našel a uvolnil příčinu nemoci a tím udělal pozitivní změnu ve svém myšlení, cítění a chování, aby bylo zdravé, život podporující.

Aby se mohl s důvěrou naladit na tok života, znovu uvěřit v léčivou sílu Univerza.

Aby se mohl plně oddat samo – uzdravujícímu – regenerujícímu procesu.

 

Chcete zvládat emoce?

Jednoduchý návod vám pomůže uvolnit ze sevření nepříjemných emocí, bolestí, strachů.

Stáhnětě si manuál k EFT zcela zdarma.

Dvě varianty formátu jak pro PC nebo tisk či pro prohlížení na mobilu. Obě varianty vám přijdou do e-mailové schránky.

Stačí jen vyplnit a odeslat formulář.

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Kdo jsou vysoce citliví lidé? Vnímáte svět intenzivněji než většina lidí? Všímáte si detailů, které ostatním uniknou? Silně prožíváte emoce a vnímáte nálady druhých? Pokud ano, je pravděpodobné, že patříte mezi vysoce citlivé osoby (VCL). Hlavní znaky VCL: Zvýšená...

Jak na prokrastinaci?  Geniální postup, který vás hned rozpohybuje :-)

Jak na prokrastinaci? Geniální postup, který vás hned rozpohybuje 🙂

Prokrastinuju, prokrastinuješ, prokrastinujeme...a kdo ne?! Prokrastinace, neboli chronické odkládání úkolů a povinností na pozdější dobu, je běžný problém, se kterým se potýká mnoho lidí. Může se projevovat různě, například: Odkládání důležitých úkolů: Místo práce na...