Adresa

L. B. Schneidera 414/2, Č. Budějovice

E-mail

info@petra-rusnakova.cz

Telefon

724 535 021

Alkohol a agresivita v partnerství, výzvy života, jak je využít pro osobní růst a transformaci?

Dnes do mé schránky přistála osobní zpověď mladé maminky Lenky. Popisuje, jaké změny v jejím životě nastaly, po odblokováních příčin nesnází, které prožívala ve vztahu s partnerem .
Život se s někým opravdu nemazlí, ale je skvělé, že jsou možnosti, jak dělat změny. Změnit své vnímání dané situace, změnit vlastní reakce na situaci a pak se v realitě dějí věci!

✍ Příběh Lenky, jak se změnil její život po odblokování příčiny problému:

„Ráda bych se podělila o zkušenost. Věřím, že je to spojené skrz odblok, který jsem měla s Péťou. Minulý rok, touto dobou jsme s Péťou, dělaly odblok na alkohol ( můj stres vůči alkoholu, jeho nadměrnému pití) … Můj partner hodně pil a byl agresivní. Integrace odbloku byla dva měsíce. Partner stále pil… Ale já to uměla řešit, po čtyřech měsících od odbloku, se stal abstinentem. Uběhlo léto a jsme v podzimu, kdy jsem si přišla na další velké bolestivé chvíle s partnerem… Na odbloku jsme zjistili důvod, proč s partnerem jsem 🙈😭 byla to lítost k jeho životní situaci a moje touha být potřebná. Potřebovala jsem ho litovat, převzít trochu jeho zodpovědnosti a tím ho trochu vlastnit a také se cítit potřebná…. Velmi silný prožitek😭 slova nestačí… Neumím ani vše popsat…. Od odbloku uběhly tři týdny a já se umím postavit za své rozhodnutí. Neberu si osobně partnerovi problémy – nic k tomu neříkám. Pokud je přísný a nepříjemný odcházím. Nenechávám si zasáhnout do svého klidu, tak jako dřív. Už mě to netáhne, nepotřebuji ho litovat a pomáhat mu. Ani nevím, zdali ho miluji 🥵 je to náročné, máme dvě malé děti… Byl velmi netaktní k dětem. Vždy jsem se jich zastávala, ale teď jsem řekla, „ještě jednou a zmizíme ti ze života“ a najednou jakoby mě bral vážně… Velmi často chce na děti vyletět… Ale udrží to, snaží se… Je to jiné… Nevím jak to bude s námi dál… Ale zatím jsem v šoku, jak se umím za sebe postavit jinak, jsem v klidu a nerozhodí mě nic. Umím se naštvat, ale nešílím jako dřív…. 
Každý má svůj příběh, každý si neseme věci, které nás zpomalují a táhnou k zemi… Doufám, že můj příběh někomu něco dá… A hlavně vzkaz, že pokud chceš s tou tíhou něco dělat, tak to jde :)) jen si říct o pomoc 🫶💪.“

💕 Lence moc děkuji za vyjádření.
Během osobních sezení – odbloků – zpracováváme situace, nepříjemné prožitky, emoce, které nás většinou zavedou do minulosti, do příběhu, který nese klíč pro řešení současného problému.

Kineziologie One Brain a EFT jsou kouzelné nástroje, které nabízí možnost vstoupit do podvědomí člověka a dělat takové změny, které se silou vůle a logikou zvládnout nedají.

 

Chcete zvládat emoce?

Jednoduchý návod vám pomůže uvolnit ze sevření nepříjemných emocí, bolestí, strachů.

Stáhnětě si manuál k EFT zcela zdarma.

Dvě varianty formátu jak pro PC nebo tisk či pro prohlížení na mobilu. Obě varianty vám přijdou do e-mailové schránky.

Stačí jen vyplnit a odeslat formulář.

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Vysoce citliví lidé – patříte mezi ně?

Kdo jsou vysoce citliví lidé? Vnímáte svět intenzivněji než většina lidí? Všímáte si detailů, které ostatním uniknou? Silně prožíváte emoce a vnímáte nálady druhých? Pokud ano, je pravděpodobné, že patříte mezi vysoce citlivé osoby (VCL). Hlavní znaky VCL: Zvýšená...

Jak na prokrastinaci?  Geniální postup, který vás hned rozpohybuje :-)

Jak na prokrastinaci? Geniální postup, který vás hned rozpohybuje 🙂

Prokrastinuju, prokrastinuješ, prokrastinujeme...a kdo ne?! Prokrastinace, neboli chronické odkládání úkolů a povinností na pozdější dobu, je běžný problém, se kterým se potýká mnoho lidí. Může se projevovat různě, například: Odkládání důležitých úkolů: Místo práce na...